Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu

Alüminyum Küpeşte Nedir?

Alüminyum Küpeşte emniyeti ve hoş bir görüntü sağlamak amacı ile binaların balkonlarında, merdiven kenarlarında ve birçok inşaatların belirli bölümlerinde yapılan dekorasyonlardır. Küpeşte demir, alüminyum, plastik ve ahşap malzemelerden oluşan profiller ile oluşturulur. Alüminyum kullanılarak elde edilen korkuluğa alüminyum küpeşte denilmektedir. Alüminyum Küpeşteler bazen korkuluk yada tarbzan şeklinde adlandırılır. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte çeşitlerinden farklıdır. Bu farkı demontajlı olmasıdır. Demontajlı bu ürün profilleri parça parça halindedir. Daha sonra vida yardımı ile bu parçalar bir araya getirilir. Bu parçalara Alüminyum Küpeşte Aksesuarları denir.

Alüminyum küpeşteler asma katlarda, balkonlarda, bina girişlerinde, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda estetik, görsellik ve uzun ömürlü kullanım için uygulanabilir. Zem Metal olarak firmamız alüminyum küpeşte aksesuarları ve alüminyum küpeşte üretiminde 2017 yılından bugüne en yenilikçi teknolojiler ile üretim ağını sürekli geliştirmektedir.

Alüminyum malzemeler çevrecidir. Dünyada en temiz maden olarak bulunan boksitten temiz enerji olan elektroliz yöntemi kullanılarak elde edilen alüminyumun hurdası da tekrar alüminyuma dönüştürüldüğü için defalarca kullanılabilme açısından çevrecilik konusunda vazgeçilmezdir. Alüminyumun tercih edilme sebeplerinden biri estetik açıdan güzel olan ahşabın doğrama malzemesi olarak kullanılması. Bu malzemenin ziyan edilmesi dünya varlıkları için sakıncalıdır. İşte bu yüzden alüminyum tercih edilmelidir. Alüminyum her türlü cisim ile uyum sağlayan bir metaldir. Alüminyum küpeşte profilleri teknoloji açısından üretimi çok sayıda yapılmaktadır. Bu küpeştelerin renklendirme imkanı vardır. Metalik yada lake görünümü vererek renklendirme yapılır. Metalik görünüşe sahip alüminyum küpeşteler eloksal tekniği ile siyah, kahverengi, sarı tonları ve gümüş rengine dönüştürebilir. Lake görünümlü alüminyum küpeşteler elektrostatik toz boyama işlemi ile birçok renk seçeneği uygulanabilir.

Firmamız uzman ekibi ile alüminyum küpeşte işlerinde Lüleburgaz ve çevresinde en iyisini yapmaya devam etmektedir. Zem Metal ‘i tercih ederek en iyisine varmış olursunuz. Kalite, hız ve uygun fiyat odaklı Zem Metal ‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Alüminyum Küpeştenin Faydaları Nelerdir?

  • Görsellik, estetik ve uzun ömürlü olmasından dolayı yapılarınızın değerini arttırmaktadır.
  • Alüminyum küpeşte malzemeleri temizlik dışında bakım gerektirmez. Yıllar boyu sorunsuz kullanım sağlamaktadır.
  • Paslanma oluşturmaz.
  • Alüminyum küpeşteler malzeme bakımından sağlam ve hafiftir.
  • Her yapıya göre çözümler,kullanım kolaylığı ve uygulamada birçok çeşitlilik sağlar.
  • Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.
  • Yapılara aşırı yük sağlamaz.
  • Geri dönüşüm yapılabilidiği için çevrecidir.

Lüleburgaz Zem Metal iyi günler diler.

Diğer Hizmetlerimiz İçin Bu Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın