Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu
Çelik Çatı Yapımı

Çelik Çatı Yapımı

Yapılarda taşıyıcı sistemlerinin çelikten üretildiği yapıların çatılarına çelik çatı adı verilmektedir. Deprem tehlikesinin yaşandığı coğrafi bölgelerde sıklıkla tercih edilen çatı sistemi mukavemeti oldukça yüksek ve ısıya dayanım gösterecek bir malzemedir. Fabrika binalarında, hangarlarda, spor tesislerinde, depo veya atölye gibi geniş açıklık ve yüksekliklere sahip yerler için tercih edilen çelik yapı sistemi güvenilir kullanımlara da kalıcı bir teminat oluşturmaktadır.

Çelik Çatı Nasıl Yapılır ?

Çelik çatı ihtiyaçlarınızda iş öncesi kesikten projelendirme, tasarım hizmetlerinden destek hizmetlere kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız anahtar teslim proje hizmetleri de vermektedir. Araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedariki, şantiye kurulumu, üretim ve montaj gibi farklı niteliklerde ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz firmamızda çatı sistemlerine bağlı olarak çatı analiz raporları, ortam şartlarına göre dayanıklılık proje testleri ile proje tasarımlarını da aktif olarak beraberinde yürüten firmamızdan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Çelik Çatı Modelleri

Betonarmenin sağlanamadığı yerler için kullanım amacına uygun olarak konusunda uzman personel ekibimiz tarafından titizlikle projeye uygun şekilde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikleriyle oluşturulan yapılarda uzun ömürlü kullanıma uygun olarak çelik çatı konstrüksiyon sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Diğer inşaat yapı elemanlarına göre çok daha hafif bir malzeme olan çelik konstrüksiyon projelerinde statik hesaplamaları ve üç boyutlu çizimleriyle binanın tüm detaylarını uzman kişiler tarafından keşif aşamasında görmeniz mümkün olacak. İhtiyaçlarınıza uygun olarak faydalanacağınız çelik çatı hizmetlerimiz için detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Call Now ButtonBize Ulaşın