Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu
Profesyonel Sandviç Panel İle Çelik Çatı İmalatı

Profesyonel Sandviç Panel İle Çelik Çatı İmalatı

Uzun yıllar önce uçak yapımında kullanılan sandviç paneller günümüzde başka birçok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle de çelik çatı imalatında sıklıkla tercih edilen bu paneller daha sağlam ve daha uzun ömürlü çatılar elde etmeyi sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan binalarda yapı üzerine kendi ağırlığından daha fazla yük ve kuvvet oluşmamaktadır. Eski çatı tekniklerine kıyasla çok fazla avantajları bulunan sandviç panel ile çelik çatı imalatı bu avantajları nedeniyle günümüzde konut imalatlarında da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Aşırı sıcak ve aşırı soğuğa karşı daha dayanıklı olma özelliği de bina yapımlarında daha fazla tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisidir.

Çelik Çatı Nedir? Sandviç Panel Nedir?

Çelik çatı; binaların üstlerini örtmek için kullanılan, demir profillerden ve galvaniz sac çelikten üretilen kaliteli ve güvenli yapılardır. Özellikle doğal afetler, kar, yağmur, fırtına gibi durumlarda yanmayan, su sızdırmayan ve paslanmaz özellikleri ile birçok yapıda tercih edilen bir alternatiftir. Güvenliğinin ve uzun süre kullanılabilirliğinin yanı sıra zengin görselliği ile de günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca diğer çatı ürünlerine kıyasla da çok daha ekonomik bir üründür.

Sandviç panel ise, iki kat galvaniz sac ya da alüminyum levhanın arasına belirli kalınlıklarda poliüretan enjeksiyon yapılarak üretilen kompozit çatı kaplama malzemesidir. Yüzey malzemesi olarak da kullanılabilen sandviç panel, montaj kolaylığı ve aksesuar zenginliği ile de tercih edilen bir yapı malzemesidir.

Güvenilir ve Uygun Fiyat Garantisi

Çelik çatılar fırtına, yoğun yağmur ve kar yağışı, deprem ve yangın gibi afetler konusunda diğer çatı kaplama ürünlerine göre daha güvenli ve daha kaliteli ürünlerdir. Bu özelliğinin yanı sıra yine diğer çatı ürünlerine göre daha ekonomik olması ve daha fazla görsel estetik zenginliğine sahip olması da ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Sitemizden detaylı bir şekilde fiyatlarını, renk ve model seçeneklerini inceleyebileceğiniz çelik çatı ve sandviç panel seçenekleri ile siz de daha kaliteli, daha güvenilir ve daha ekonomik çatı olanaklarına sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız…

 

Yazar Hakkında
Call Now ButtonBize Ulaşın