Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu

Sanayi Donanımları İmalatları

Sanayi donanımları imalatları, endüstriyel alanda kullanılmakta olan birçok makinenin sistem parçalarını ve dişlilerini üreterek, kusursuz bir çalışma düzenine eşlik etmektedir. Bu alanda, taşıma, doldurma, kaldırma ve soğutma özellikleri de dahil olmak üzere sanayi dalındaki bütün donanımların parçalarını yaparak, üretimin hızlanmasını ve iş gücünün azalması sağlanılır.

Sanayi Donanımları Nelerdir?

Ağır ve hafif sanayi dallarına göre değişmekte olan sanayi donanımı imalatı genel olarak makinelerin sistem özelliklerini kazandıran parçaların üretilmesi, konvitör, paslanmaz çelikler ve yedek parçalar üzerinden sistemin dişlilerini yapmaktadır. Araba, fabrika makineleri ve boru imalalarının da yer aldığı bu donanımlarda, her bir makine özelliğine göre farklı dizaynlar ortaya koyulabilmektedir.

Bu alanda makine mühendisleri ile birlikte çalışılarak, sanayi ortamında kullanılmakta olan dayanıklı makine parçaların üretilmesi için çeliğin işlenmesi aynı zamanda parçaların birbirine uyumu da önemlidir. Sanayi donanımları için gerekli olan bütün parçalar, vantiratörler ve fanlar için kullanılmakta olan bütün çark özellikleri bu parçalar tarafından kazandırılabilmektedir. Bu alanda özel imalat ürünler için gerekli olan bütün sanayi tipi donanımlar hazırlanabilmektedir.

Sanayi Donanımları İmalatları Yapan Firmalar

Ağır sanayi alanındaki büyük parçaların imalatı aynı zamanda hafif sanayi makinelerinin parçalarının üretilmesi sanayi donanımları yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Sanayi tipi bütün kullanımlar için gerek duyulan paslanmaz çelik parçalar, makine dişlileri ve araç donanımları için özel üretimler yapılmaktadır.

Paslanmaz çelik imalatı sayesinde, özellikle gıda sektörü ve sanayi sektöründe kullanılmakta olan toplama, dağıtma ve karıştırma özelliklerine sahip olan çarklı sistemlere özel tasarımlar yapılmaktadır. Çelik borular, helezon yatakları ve helezonlar da olmak üzere bütün sanayi alanında kullanım için dizayn edilmiş olan yedek parçalar, ek parçalar ve dişli parçaları sanayi alanında kazandırılmaktadır.

 

Call Now ButtonBize Ulaşın