Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu
Türkiye ‘nin Ağaç ve Demir Dekorasyon Devi Açıldı

Türkiye ‘nin Ağaç ve Demir Dekorasyon Devi Açıldı

DekoZEM, demir doğrama & çatı & ferforje sektöründe faaliyet gösteren Zem Metal bünyesinde Enes UFUK tarafından Lüleburgaz’da kurulmuş olan toptan ve parekende dekoratif ürün satış ve imalatı gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. 2019 Kasım ayında e-mağazasının açılışını veren DekoZEM, uzun vadede yurt içi ve yurt dışı dekorasyon ürün imalat & satış sektöründe en çok bilinen yerli üretim markaları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı dekoratif ürün imalatı ve satışını motto edinmiş olan DekoZEM, alanında uzman çalışanları ve sanayii firmaları ile birlikte ürünlerini maksimum sağlamlık ve dekoratif tasarımda üretmeye özen göstermektedir. Tüketici memnuniyetini her zaman ilk öncelik olarak baz aldığımız için, tüm müşterilerimize ücretsiz kargo ve ürün iade etme avantajlarınıda sunmaktan gurur duyarız. Müşterilerimize, özel üretim dekorasyon ürünlerinin imalatı da yapmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz!

DekoZEM ile şeffaf iş ortaklığı ve ortak üretim & satış çalışmalarına dahil olabilirsiniz. Franchise veya satış ortaklığı için canlı desteğe yazabilir veya +90 (545) 699 09 39 numaralı telefonumuza msj/arama ile ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Sitemiz: www.dekozem.com

Yazar Hakkında