Destek Hattımız: 0 (535) 724 05 28 İş Başvurusu

En kaliteli, güvenilir, uygun fiyat hizmetlerini sunuyoruz...

2017 yılında “En yeni demir teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Zem Metal, geçen 3 yıllık süreçte Trakya’nın, en iyi demir doğrama firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Uzman ekibi ile Hafta içi 08:00 – 18:00 destek veren firmamız müşterilerine her daim en iyi çözümler sunmaktadır. İster arayarak ister firmamızı ziyaret ederek sorunlarınıza çözüm sunabilmektedir.

Ferforje, bahçe ve apartman kapıları, raylı ve uçan kapılar, pencere korkulukları, çelik çatı, çelik konstrüksiyon, yangın merdivenleri, kamelya, alüminyum ve çardaklar vb. ürünlere sahip olan Zem Metal her zaman kalite odaklı çalışmaktadır.

Zem Metal her zaman uygun fiyat, kalite ve uzmanlığı tercih etmektedir. Zem Metal ailesi müşterilerine iyi günler diler…

Güven

  • Evet
  • Hayır

Kalite

  • Evet
  • Hayır

Uygun Fiyat

  • Evet
  • Hayır

Garanti

  • Evet
  • Hayır

Zem Metal Tanıtım Videomuz

Zem Metal Tanıtım Videomuz

HİZMETLERİMİZ

Demir Doğrama & Ferforje

Demir doğrama & Ferforje işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yangın Merdiveni

Yangın Merdivenleri işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Apartman & Bahçe Kapıları

Apartman & Bahçe Kapıları işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Korkuluklar

Demir Korkuluk işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik Çatı işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Tel Çit & Panel Çit

Tel Çit & Panel Çit işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilir veya sitemizde bulunan hizmetlerimiz sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın